About us

Crocodile Quartet jsme založili v roce 2012 během společných studií na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze. Kromě přirozené náklonnosti ke klasické hudbě byla od počátku naší hlavní inspirací touha představit rockové a populární skladby ve smyčcovém provedení.

V našem současném repertoáru tak můžete najít to nejlepší z Pink Floyd, Led Zeppelin, The Beatles, The Doors, AC/DC, Uriah Heep, Deep Purple, Adele a dalších.

Prováděné skladby si upravujeme sami a hlasy přizpůsobujeme individualitě každého hráče tak, aby daná skladba zároveň zůstala od prvních tónů posluchačsky jasně rozpoznatelná a čitelná. Tato kombinace pak zaručuje jedinečný zážitek při poslechu notoricky známých skladeb s novou dávkou pulsující energie.

Concerts

Nabízíme koncertní pódiový program špičkového výběru rockové a populární hudby, který zaručeně zaujme široké spektrum posluchačů bez ohledu na věk či žánrové zaměření.

Corporate events

Naše hudba je vynikajícím doplněním slavnostní atmosféry při rautech a jiných catheringových akcích. Žánr je pak dle přání objednatele – klasická hudba nebo skladby rockové a populární.

Weddings

Novomanželům zahrajeme na přání jejich zamilovanou píseň k nástupu a i samotný obřad můžeme sestavit z oblíbených skladeb. Je však dobré mít na paměti, že úprava a nácvik skladeb na přání není záležitostí jednoho dne a v tomto případě vždy platí: Čím dřív, tím líp. Po obřadu můžeme následovat svatebčany ke svatebnímu stolu a během hostiny dokreslit slavnostní atmosféru.

Crocodile rocks CD

V případě zájmu o naše CD nás prosím kontaktujte na e-mail.

Paused...